چاپ افست

شرکت آراد بگ مدرن ترین تجهیزات و دستگاه های چاپ و همچنین چاپ افست را در اختیار دارد که امکان چاپ با بالاترین کیفیت ممکن را برای مشتریان فراهم آورده است و همچنین کادر مجربی را در اختیار دارد که در کنار این تجهیزات کیفیت چاپ را تا حد زیادی افزایش داده اند.

یکی از روش های بسیار پر کاربرد چاپ که از گذشته تا کنون کاربرد بسیار زیادی داشته است و میتوان از طریق آن چاپ بر روی بروشور،‌ کاتالوگ، پوستر، کارت ویزیت و بطور کلی فرم های عمومی میسر شده است چاپ افست میباشد. چاپ افست برای چاپ بر روی کاغذ البته در تیراژ بالا از روش های چاپ بسیار پر کاربرد است و میتواند چاپ بسیار با کیفیتی را نیز انجام دهد. کیفیت چاپ در تیراژ بالا اهمیت بسیار زیادی دارد و از همین رو کمتر روش های چاپی نیز وجود دارند که بتوانند در تیراژ بالا چاپ با کیفیتی را انجام دهند.  دستگاه چاپ افست را باید از تنها دستگاه هایی دانست که در تیراژ بالا میتواند  کیفیت چاپ را تا حد زیادی افزایش دهد. سرعت بالای دستگاه چاپ افست نیز این امکان را بوجود می آورد تا چاپ در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود.

چاپ افست

مزایای چاپ افست

کیفیت بالا و همچنین ماندگاری بسیار خوب چاپ از عمده ویژگی های چاپ افست محسوب میشود. این روش چاپ همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد در تیراژ بالا میتواند کیفیت چاپ بالایی را بر روی کاغذ ایجاد کند.

سرعت و همچنین حجم چاپی بسیار بالا از مزیت های چاپ افست است که در دیگر فن آوری ها و دستگاه های چاپ  یافت نمیشود. به طور مثال چاپ روزنامه و یا بروشور باید در تیراژ بالا و همچنین به سرعت انجام شود که در میان تمامی روش های چاپی تنها چاپ افست است که میتواند چنین تیراژی را در حجم بالا و با سرعت به چاپ برساند.

چاپ افست در تیراژ بالا از روش های چاپی بسیار مقرون بصرفه محسوب میشود و میتوان تعداد زیادی محصولات چاپی را در مدت کوتاهی چاپ و در اختیار مشتری با تعرفه پایین قرار داد. در صورتیکه در دیگ  روش ها مانند چاپ دیجیتال در تیراژ بالا نه تنها سرعت چاپ کاهش خواهد یافت بلکه هزینه ها نیز افزایش می یابد.