چاپ سیلک

شرکت آراد بگ از مجموعه های فعال در زمینه چاپ و ‌ چاپ سیلک و همچنین تولید و فروش انواع ساک دستی میباشد که  با توجه به تعرفه ها و قیمت های بسیار مناسب توانسته در جلب رضایت مشتریان خود کاملا موفق عمل کند.

از انواع روش های چاپ که جزو روش های نوین نیز محسوب میشود و میتوان توسط آن تصاویر را با مدل خاصی از قالب بر روی سطوح چاپ نمود چاپ سیلک است. از رایج ترین کاربرد های چاپ سیلک که امروزه باعث رونق بیش از بیش صنعت نساجی نیز شده است چاپ بر روی پارچه میباشد. چاپ سیلک مزیت های زیادی را برای چاپ ایجاد میکند که یکی از این مزایا چاپ برای تبلیغات و برندینگ میباشد. چاپ سیلک از روش های چاپ پر کاربرد در تبلیغات بر روی اجسام است و امروزه چاپ روی اغلب هدایای تبلیغاتی با این روش چاپ انجام میشود. از دیگر مزیت های ایجاد شده با چاپ سیلک باید به کیفیت چاپ اشاره نمود. کیفیت چاپ انجام شده با چاپ سیلک بسیار بالا میباشد و شفافیت تصویر را تا حد زیادی افزایش میدهد. کیفیت تصاویر زمانی که چاپ بر روی اجسام و سطوح غیر کاغذی انجام میشود اهمیت زیادی دارد و معدود روش ها و تجهیزات چاپی نیز هستند که میتوانند کیفیت چاپ  سطوح غیر کاغذی را بالا ببرند که در این بین چاپ سیلک میتواند چاپ با کیفیت بالا را انجام دهد.

چاپ سیلک

تعرفه چاپ سیلک

در کنار تمامی ویژگی هایی که چاپ سیلک در صنعت چاپ و تبلیغات ایحاد کرده است باید به یک ویژگی بسیار مهم آن نیز اشاره داشته باشیم که آن هم تعرفه های بسیار مناسب چاپ با بهره گیری از این روش چاپی میباشد.

قیمت چاپ سیلک در تیراژهای پایین بسیار بصرفه تر از دیگر روش ها میباشد. در برخی از روش های چاپی اگر تیراژ بالایی در نظر گرفته شود هزینه ها بسیار بهتر خواهد بود اما بر عکس ممکن است در تیراژ پایین هزینه ها چندان با تیراژ های بالا تفاوتی نداشته باشد .

در روش چاپ سیلک اینگونه نیست و در صورتی که تیراژ پایینی برای چاپ در نظر گرفته شود تعرفه ها بسیار مناسب و مقرون بصرفه خواهند بود و میتوانند در کل هزینه های چاپ را تا حد زیادی برای مشتری بکاهند.