چاپ طلاکوب

اگر کیفیت و همچنین تعرفه های چاپ و چاپ طلاکوب  برای شما اهمیت زیادی دارد و به دنبال شرکت هایی هستید که در کنار چاپی بسیار با کیفیت بهترین تعرفه ها را برای شما در نظر بگیرد پیشنهاد میکنیم تا شرکت آراد بگ را انتخاب و از مزیت های فراوان آن بهره مند شوید.

صنعت چاپ امروزه پیشرفت های بسیار  زیادی داشته است و تجهیزات و دستگاه های گوناگونی به صنعت چاپ معرفی شده اند که  امکان چاپ بر روی سطوح مختلف و همچنین با کیفیت بالا را فراهم کرده اند. از انواع روش های چاپی که سطحی طلایی رنگ را ایجاد میکند چاپ طلاکوب‌ است و امروزه در تولیدی ها، چاپخانه ها و همچنین کارخانجات مورد استفاده فراوانی پیدا کرده است. چاپ طلاکوب که به آن چاپ داغی نیز گفته میشود برای چاپ بر روی کاغذ بیشترین کاربرد را دارد و  از آن در چاپ تقویم، سر رسید، پوشه های دکمه دار، چاپ گالینگور، چاپ چرم، چاپ جلد مدارک، چاپ کاتالوگ، چاپ هدایای تبلیغاتی و از این دست موارد استفاده بسیار زیادی میشود. چاپ طلاکوب به دو روش چاپ سرد و همچنین چاپ گرم دسته بندی میشود که در روش گرم از حرارت و همچنین فشار برای انتقال لایه طلایی بر روی سطح استفاده میشود و در روش سرد نیز پس از اعمال چسب بر روی سطح سپس لایه طلایی بر روی آن اجرا میشود.

چاپ طلاکوب

قیمت چاپ طلاکوب

چاپ طلاکوب همانطور که مزیت های زیادی را ایجاد میکند مطمئنا هزینه های بیشتری را نیز نسبت به روش های چاپ معمولی ایجاد خواهد کرد.

قیمت چاپ طلاکوب بالاتر از دیگر روش های چاپی میباشد اما عواملی نیز وجود دارند که بر روی تعرفه ها تاثیر گذار هستند. یکی از عواملی که بر روی قیمت چاپ طلاکوب تاثیر گذار است روش چاپی میباشد. در بالا نیز اشاره کردیم که چاپ طلاکوب به دو روش متفاوت یعنی چاپ گرم و سرد تقسیم بندی میشود که هر یک نیز بر اساس تجهیزات و متریال هایی که در چاپ استفاده میشود و همچنین زمانی که صرف میشود ممکن است هزینه ها را افزایش دهند.

در قیمت چاپ طلاکوب تیراژ نیز تاثیر زیادی دارد و اگر تیراژ کمی را در نظر داشته باشید  هزینه ها نیز برای شما کاهش خواهد یافت و اگر تیراژ بالایی را مد نظر داشته باشید در نتیجه هزینه ها نیز به همان ترتیب افزایش خواهد یافت.